Hakkımda | Tugay ÇelikHerkese merhaba ben Tugay Çelik! Bu blogda Sizlere Kurumsal İletişimDijital Pazarlama, Sosyal Medyada İçerik Üretimi ve Stratejik İletişim Yönetimi yani eski adıyla Halkla İlişkiler (PR) üzerine tecrübelerimi, çalışmalarımı ve araştırmalarımı aktarmaya çalışıyorum.

Ayrıca seyahat etmeyi çok seven biri olduğum için gezi notlarımı ve kadrajıma takılanları sizlerle paylaşıyorum.

Hakkımda

Naçizane kendimi tanıtmak amaçlı birkaç bilgi paylaşmak istiyorum. İstanbul’da doğdum, büyüdüm. Lisans öğrenimimi Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamladım. Gazetecilik ana bilim dalı üzerine lisans yaparken Halkla İlişkiler bölümünden de dersler alarak yeni bir alana yöneldim. Şuan İstanbul Üniversitesi Kurumsal İletişim bölümünde yüksek lisansımı sürdürüyorum. Üniversite yıllarım boyunca çeşitli işlerde stajyer veya tam zamanlı olarak görev almaya çalıştım. Bunlar;

  • Fotoğrafçılık
  • İletişim Danışmanlığı
  • Müşteri Hizmetleri ve
  • Dijital Pazarlama departmanları üzerine oldu.

Henüz yolun başında olmama rağmen değişik iş tecrübeleri ile kendimi geliştirmeye çalıştım, çalışıyorum… Bu blogda da sizlerle yer yer çalışmalarımı çoğu kez ise araştırmalarımı ve tecrübe ettiklerimi paylaşmaya çalışacağım. Paylaşımlarım, dijital pazarlama meraklılarına ve bahsetmiş olduğum alanlarda lisans veya yüksek lisans öğrenimi gören arkadaşlarıma da bir kaynak görevi görebilir diye umut ediyorum.

Halihazırda, Online Reklam ve Sosyal Medya Yönetimi, Web Tasarımı, Dijital Pazarlama Yönetimi konularıyla aktif şekilde uğraşan bir ekibin parçasıyım.

Ayrıca seyahat tutkunlarına gezi tavsiyeleri veriyorum. Soru, eleştiri, katılım ve yorumlarınızı bekliyorum. Keyifle okumanız dileğiyle… 🙂

Tugay Çelik